Колекція дерев’яної неоготики від Ферруччо Лавіані

コメント · 99 ビュー

Буазері Gothik-B і шафа Gothik-A, розроблена Ferruccio Laviani, знаменують початок різноманітної оповіді, яка поєднує надзвичайно різні стилі в колекції La Recherche , усі об’єдна?

Буазері Gothik-B strong і шафа Gothik-A, розроблена Ferruccio Laviani, знаменують початок різноманітної оповіді, яка поєднує надзвичайно різні стилі в колекції La Recherche , усі об’єднані темою пам’яті, яка — як у книзі Пруста — є засобом для нашого розвитку через спогади та мистецтво.

Колекція Gothik бере участь у фільмі Fratelli Боффідоводить майстерність і традиції обробки дерева до крайності, змішуючи їх із елементами готичного стилю, зіставляючи, спотворюючи та маніпулюючи ними, щоб створити дорогоцінний архітектурний декоративний візерунок.

Колекція дерев’яної неоготики від Ферруччо Лавіані p

Грандіозний буазері Gothik-B представляє себе як зовсім скляна стіна з трояндами та склепіннями, що нагадує фасад витвору французької архітектури 12-го століття, собору в серці Нормандії. Скляна стіна буазері виглядає як прикрашений елемент із попелясто-сірим оздобленням, що замінює легкість дерева на важкі кам’яні блоки, посилені вітражами та очеретом.

Fratelli Boffi майстерність виготовлення меблів і креативність Феруччо Лавіані також породили Gothik-A, де декорації, які використовуються для буазері — найміцнішої версії — захоплюють і огортають прозорий скляний корпус, схожий на павутину, створюючи еклектичний предмет меблів.

Дерев’яні нео- Готична колекція Ферруччо Лавіані p

Gothik-A — це об’єкт, який надає навколишньому простору споглядального вигляду, спонукаючи тих, хто проходить повз нього, дивитися на нього, дивлячись на перетин нео- Готичні завитки, розділені кристально чистими поверхнями пристрою. В основі шафи прикраса спускається вниз до чотирьох тонких ніжок, завдяки чому ансамбль виглядає ще легшим, майже ніби він підвішений.

Колекція дерев’яної неоготики Ферруччо Лавіані p Джерело: https://vseproremont.com

コメント