Najnowsze dzwonki na telefony komórkowe 2022

コメント · 172 ビュー

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że na rynku dostępnych jest wiele aplikacji do pobierania dzwonków

Aby korzystać z Ringtone Mp3 na telefonie komórkowym, musisz znać podstawy. Dzwonki to proste pliki dźwiękowe, które można pobrać na telefony komórkowe. Zwykle mają mniej niż 1 MB. Jednak ich pobranie może kosztować kilka dolarów w zależności od operatora komórkowego. Przed pobraniem Ringtone Mp3 na telefon sprawdź, czy jest kompatybilny z Twoim urządzeniem. Jeśli tak, możesz kontynuować pobieranie.

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że na rynku dostępnych jest wiele aplikacji do pobierania dzwonki na telefon. Te aplikacje ułatwiają tworzenie dzwonków z popularnych piosenek. Można je również pobrać bezpłatnie. Ten proces jest bardzo prosty. Po pobraniu pliku mp3 na telefon przejdź do ustawień urządzenia mobilnego i dotknij Dźwięki i wibracje. Następnie przewiń w dół, aż zobaczysz „Więcej z telefonu”. Kliknij plik mp3, którego chcesz użyć i kliknij „Zakończ”. Jeśli masz urządzenie z Androidem, możesz również uzyskać instrukcje od Google dotyczące ustawiania dzwonków w telefonie.

Aby zainstalować aplikację, musisz mieć kabel USB do połączenia z iPhonem. Po zakończeniu kliknij ikonę Ringtone Maker w lewym panelu iTunes. Następnie wybierz plik MP3, którego chcesz użyć jako dzwonka. Zostanie utworzona nowa piosenka. Możesz wybrać utwory, które chcesz dodać do iPhone'a, wybierając odpowiedni format. Na rynku dostępnych jest wiele bezpłatnych aplikacji dzwonków.

コメント